logo

Tatry bez granic. Finał.


Zakończył się internetowy konkurs „Tatry bez granic”, zorganizowany przez Tatrzański Park Narodowy we współpracy ze słowackimi Lasami Państwowymi TANAP-u.

Uczestnicy tej trzymiesięcznej rywalizacji musieli odpowiedzieć na 85 pytań. Wirtualne zmagania  przyciągnęły  ponad 2 tys. zawodników. Laureatom serdecznie gratulujemy oraz składamy podziękowania wszystkim uczestnikom – za wytrwałość, poświęcenie i cierpliwość w czasie trwania konkursu. Nie udało się uniknąć potknięć organizacyjnych, za co przepraszamy.

A oto wyniki. Zwyciężczyźnią całego konkursu została Lidia Maląg ze Szczecina. Na miejscu drugim uplasowały się trzy osoby, są to: Małgorzata Radwan z Krakowa, Marcin Radwan z Wadowic i Tomasz Świerkot z Wrocławia. Miejsce trzecie zajęli Aleksandra Houstikova z Trenčina, Piotr Nowakowski i Marcin Pajewski z Warszawy. Serdeczne gratulacje.
Z listą zwycięzców trzeciego etapu można się zapoznać na stronie konkursu www.tatrybezgranic.eu.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007–2013.
 Copyright nieznanetatry.pl &GÓRY